تاریخ : 1397/07/30 || بازدید : 246

از بین بردن ساس-مبارزه با ساس

""خداحافظ ساس تختخواب""
با فروختن و دور ریختن مبلمان و وسایل اتاق خواب نه تنها از شر ساس خلاص نمی شوید بلکه ، هم از نظر مالی ضرر می کنید و هم به انتشار بیشتر ساس در جامعه  کمک می کنید .
پس از مشاهده ساس در اولین فرصت با متخصصین حشره شناسی پزشکی سمپاشی تضمینی آریا تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید . تا متوجه شوید ساس از کجا می آید و چطور از بین می رود .
گول تبلیغات شرکت سمپاشی یا اشخاصی که بدون مجوز وزارت بهداشت کار می کنند را نخورید . (پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود)


ساس چیست و روشهای از بین بردن ساس تختخوابی

انتخاب روش سمپاشی ساس خیلی نگران کننده تر از حضور ساس در منزل است . برخی از شرکت ها با جملات و توضیحات عوام فریبانه کار شرکت های دیگر را بد جلوه کرده و نظر مردم را به خود جلب می کنند و متاسفانه علاوه بر قیمت بالا ، روش سمپاشی خطرناک را بکار می برند. ضمن اینکه ضمانت نامه کتبی به مشتری ارائه نمی دهند که رد پایی از خود بر جا نگذارند. جهت آگاهی مردم عزیز ایران وظیفه خود دانستیم که چند نکته را گوش زد کنیم : سمپاشی که به دنبال آن لازم است سه یا هفت یا ده روز منزل پلمپ گردد مطمئناً از فسفید آلومینیوم یا قرص برنج استفاده می شود . در حالی که وانمود می شود از سم محلول استفاده میکنند و همچنین با اخذ نصف هزینه قبل از سمپاشی مردم را در عمل انجام شده قرار می دهند و بعد از سمپاشی جوابگوی مشکلات منزل سمپاشی شده نیستند.
روش های سمپاشی به شرح زیر است :
1-    محلول پاشی یا سمپاشی ابقائی
2-    پودرپاشی
3-    مه پاشیمردم عزیز آگاه باشند ، سمی نیست که در آب حل شود و روی وسایل و لباس و ملافه و تشک پاشیده شود و رنگ و بو برجا نگذارد ، که متاسفانه شرکت ها جهت عوام فریبی از سموم آلمانی با این ویژگی ها نام می برند. درحالیکه ماده موثره موجود در یک نوع سم در تمام دنیا یکی بوده، ضمن اینکه بنا به نوع زندگی ساس و خاصیت شیمیایی پوسته ی تخم ساس ، نفوذ سم محلول به داخل تخم ساس و همچنین به عمق درز و شکاف تشک و مبلمان غیر ممکن است. فقط قرص برنج است که جهت تسعید و آزاد کردن گاز خطرناک فسفین بنا به شرایط دمایی نیاز به سه تا یک هفته و گاهی اوقات ده روز زمان نیاز دارد .
از خطرات استفاده از قرص برنج در ساختمان ها یکی این که سبب مسمومیت منجر به مرگ ساکنین آپارتمان ها و همسایه ها می گردد ، دوم : اثرات سرطان زایی بر روی وسایل منزل برجای می گذارد و سوم : سبب از بین رفتن لایه ازن و مخاطرات زیست محیطی می گردد.سمپاشی تضمینی ساس با قیمت مناسب


طبق آمار ، سالیانه 600 نفر در ایران در اثر مسمومیت با قرص برنج از بین می روند. در حالیکه تا الان مرگ کسی در اثر گزش ساس گزارش نشده است. شرکت سمپاشی تضمینی آریا با کادری مجرب و متخصص و متعهد به مردم و محیط زیست با بکارگیری دانش فنی بهترین اساتید دانشگاه ها در رشته های حشره شناسی و سم شناسی و محیط زیست با داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت در شهر بزرگ و آلوده به ساس تهران ، شیراز و بوشهر با بکارگیری روش صحیح سم پاشی ساس و ارائه ضمانت نامه کتبی ، شما هموطنان عزیز را در ریشه کنی ساس یاری می کند .
فقط با یک تماس مشاوره رایگان کسب کنید.
افتخار ما خدمت صادقانه به مردم عزیز ایران زمین است.
چو ایران نباشد تن من مبادسمپاشی تخصصی ساس در تهران  09120326369
سمپاشی تخصصی ساس در شیراز 09179208486
سمپاشی تخصصی ساس در بوشهر  09175628486


سمپاشی آریا آماده ارائه خدمات سمپاشی ساس تختخوابی بصورت تخصصی جهت حذف این حشره و جلوگیری از شیوع آن در آپارتمان، منازل، بیمارستان، اداره و ارگانها همچنین سمپاشی عنکبوت و رتیل می باشد.

سمپاشی بیمارستان، سمپاشی منزل، سمپاشی ادارات، سمپاشی ارگان، سمپاشی آپارتمان، سمپاشی مجتمع، سمپاشی هتل، سمپاشی درمانگاه، سمپاشی پادگان تخصص سمپاشی آریا است.
تلفن هماهنگی جهت اعزام کارشناس و مشاوره رایگان 09120326369
سمپاشی تضمینی آریا با ارائه ضمانتنامه کتبی

سمپاشی تخصصی ساس-ساس-سمپاشی ساس-ریشه کنی ساس 

-09120326369-سمپاشی حشرات مزاحم و بیماری زا

سمپاشی

سمپاشی تضمینی آریا

آخرین اخبار سمپاشی

سمپاشی منازل، سمپاشی بدون بازگشت، سمپاشی تخصصی، سمپاشی ادارات

ریشه کنی موریانه در شهر یزد

با دریافت خبر مسرت بخش و افتخار آفرین ثبت جهانی بافت تاریخی ...

بیشتر بخوانید

خداحافظ ساس تختخوابی

گول تبلیغات شرکت سمپاشی یا اشخاصی که بدون مجوز وزارت ...

بیشتر بخوانید

سوسری و حساسیت تنفسی پوستی

خطر ناشی از وجود سوسری ها در منزل یا محل کار را جدی بگیرید

بیشتر بخوانید

پرسش و پاسخ سمپاشی

پرسش های خودمونی مشتریان و جواب روابط عمومی شرکت سمپاشی تضمینی آریا

بیشتر بخوانید

نکات مهم سمپاشی گیاهان

سم پاشی یکی از روش‌ها برای از بین بردن آفت‌ها و علف‌های هرز در کشاورزی می‌باشد.

بیشتر بخوانید

سمپاشی در شیراز

80 درصد سمپاشی های اداره ها ، سازمانها ، شرکت ها و منازل شیراز ، توسط شرکت سمپاشی تضمینی آریا انجام میگیرد.

بیشتر بخوانید

مقالات تخصصی سمپاشی-بهترین سمپاشی تهران

بهترین سمپاشی تهران با مجوز وزارت بهداشت

سوالات متداول و سفارش

سوالات متداول و سفارش پروژه
سموم ارگانیک ، آفت کش های سازگار با محیط زیستی می باشند. Biorganic Pesticides که حاوی مواد معدنی ، طبیعی و گیاهی بوده که برای انسان و سایر جانوران بی ضرر ، و باعث آلودگی محیط زیست نمی شوند
بسته به نوع آفت موجود در منزل یا محل کار، اگر سمپاشی علیه حشراتی مثل سوسک و پشه انجام شود نیاز به ترک محل نمی باشد، اما سمپاشی علیه ساس و مار و عقرب نیاز به ترک منزل و محل کار در حدود 24 تا 48 ساعت می باشد.
اولین اقدام تماس با شرکت سمپاشی تضمینی آریا به شماره 09120326369 و راهنمایی گرفتن جهت برطرف شدن مشکل است.
از آنجا که سمپاشی منازل و اماکن عمومی کاری تخصصی می باشد سمپاشی منزل یا محل کار خود را به شرکت سمپاشی دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت محول نمایید. سمپاشی تضمینی آریا دارای مجوز رسمی بهداشت برای انواع سمپاشی ها می باشد.
سموم مصرفی توسط شرکت تضمینی آریا هیچ گونه اثر سوئی برای انسان و محیط زیست نداشته و از نوع سموم ارگانیک آلمانی، آمریکائی و سوئیسی می باشد
شرکت سمپاشی تضمینی آریا ضمن استفاده از سموم بی خطر ، با ارائه ضمانت نامه کتبی سمپاشی محل مورد نظر را ضمانت می نماید.
جهت اطلاعات بیشتر در مورد ضمانتنامه کتبی و دیدن نمونه ضمانتنامه کتبی سمپاشی روی لینک زیر کلیک نمایید:
نمونه ضمانتنامه کتبی سمپاشی
ریشه کنی حشرات و ناقلین بیماری ها و طعمه گذاری مار و موش و تیرام پاشی کابل های برق و مخابرات درصنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع مواد غذایی با ضمانت 15 ساله و مشاوره رایگان زیست محیط
جهت دیدن نمونه کارهای سمپاشی کلیک کنید