بیماری های منتقله توسط حشرات

1- مهمترین اهمیت بندپایان بحث ناقل بودن آنها است که بطور مکانیکی و بیولوژیک می توانند پاتوژن ها را منتقل کنند. در این ارتباط یکی از مهمترین بیماری های ناقلزاد  بیماری مالاریا است که سالانه 212 میلیون مورد بیماری و 429هزار مورد مرگ و میر از آن گزارش می شود. بیماری های دیگری مثل لیشمانیازیس، فیلاریازیس، بیماری خواب آفریقایی، بیماری شاگاس، آربوویروس های منتقله توسط بندپایان منجمله تب زرد، تب دانگ، تب کریمه کنگو، و ... که تحت عنوان Arthropod borne diseases شناخته می شوند از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
از نظر انتقال پاتوژن ها توسط بندپایان، پشه ها بیشترین اهمیت را از  این نظر دارند و در مرتبه بعدی کنه ها حائز اهمیت هستند. از نظر تنوع پاتوژن های منتقله توسط بندپایان، ویروس ها بیشترین تنوع را دارند و در مرتبه بعد باکتری ها (شامل ریکتزیا ها) و سپس پروتوزآ ها  و نهایتا فیلاریا ها حائز اهمیت هستند. 

2- آزار و اذیت (Annoyance): آزار و اذیت حشرات بیشتر در اماکن بیرونی مثل پارک ها، دریاچه ها، و ... ایجاد می شود. آزار و اذیت حشرات می تواند ناشی از موارد زیر باشد.
الف) گزش های دردناک و حساسیت زا مثل کک ها، پشه ها، مگس های اصطبل و ...
ب) فراوانی، اندازه کوچک، عادات پرواز در اطراف چشم، صورت و بینی، مثل مگس های خانگی، میدج های کایرونومید (Chironomid) و Eye gnats
ج) جمعیت بالای بعضی از حشرات مثل مگس های خانگی و سوسری ها می تواند آزار دهنده باشد.

3- آلودگی مواد غذایی (Food Contaminants): آلودگی مواد غذایی با توجه به رفتارهای خاص بعضی از حشرات و عادات غذایی آنها می تواند توسط فلس ها، موها، و زوائد سطح بدن آنها همچنین دفع مدفوع ایجاد می شود. 

4- واکنش های آلرژیک (Allergic reactions ): این واکنش ها در اثر گزش (Bite)، نیش (Sting)، تماس (Contact) و تنفس مواد آلرژن می تواند اتفاق بیفتد. 
Sting و تزریق زهر: تعدادی از بندپایان ترکیبات حاوی یک یا تعداد بیشتری توکسین را که در غدد زهر (venom) تولید می شود، از طریق ساختار مورفولوژیک خاص به نام نیش به داخل بدن میزبانشان تزریق می کنند. نیش در زنبور ها و عقرب ها وجود دارد. ترکیبات موجود در نیش واکنش های شدید آلرژیک حتی شوک آنافیلاکتیک را می تواند موجب شود.
برای در امان بودن از مشکلات ایجاد شده توسط حشرات و بند پایان و دریافت مشاوره رایگان با شرکت سمپاشی تضمینی آریا در ارتباط باشید.

سمپاشی حشرات موذی در تهران    09120326369
سمپاشی حشرات موذی در شیراز 09179208486
سمپاشی حشرات موذی در بوشهر  09175628486
-09120326369-سمپاشی حشرات مزاحم و بیماری زا

سمپاشی

سمپاشی تضمینی آریا

سمپاشی سوسک ریز رستوران

با کمک گرفتن از شرکت سمپاشی تضمینی آریا دیگر نگران سوسک ریز رستوران و آشپزخانه و کترینگ خود نباشید . شرکت سمپاشی تضمینی آریا سوسک ریز را برای همیشه از محل کار و منزل شما محو می کند بدون اینکه لازم باشد حتی یک قاشق را در منزل یا محل کار جابجا کنید . شرکت سمپاشی تضمینی آریا با کارشناسان متخصص و استفاده از سموم ارگانیک بدون جابجایی اثاثیه و بدون کوچکترین آلودگی سمی و بدون نیاز به تعطیلی کسب وکار شما این حشرات موذی را برای همیشه نابود می کند. سوسک ریز آشپزخانه یا سوسری آلمانی در تمام دنیا نسبت به سموم مایع و غیر ارگانیک مقاوم شده است ، بنابراین سمپاشی غیر اصولی باعث بدتر شدن مسئله می شود.
سم سوسک,سمپاشی منازل,سمپاشی منازل تهران,سمپاشی خانه,سمپاشی فاضلاب,ریشه کنی سوسک فاضلاب,ریشه کنی سوسک ریز,سمپاشی رستوران,سمپاشی اداره,سمپاشی کارخانه,سمپاشی هتل,سمپاشی قنادی
ادامه مطلب

سمپاشی منازل

هموطنان عزیز جهت حفظ سلامت خود و فرزندانتان سمپاشی منازل خود را به دست افراد متخصص بسپارید.
امروزه در کشورهای توسعه یافته مسئله مبارزه با آفات خانگی و کشاورزی به وسیله سموم ارگانیک و بی خطر برای انسان و محیط زیست توسط شرکت های معتبر و متخصص انجام می گیرد . از آنجا که حشرات ، ناقل بسیاری از بیماری های عفونی و خطرناک به انسان می باشند سمپاشی منازل علیه حشرات ( ساس، سوسک ریز و درشت، پشه، مگس، موریانه بید، کک، شپش، مورچه، مایت و ... )ضروری می باشد . آشنا بودن به چرخه بیولوژی حشرات و شناخت سموم ، نکته بسیار مهم در امر سمپاشی است که امروزه متاسفانه در ایران افراد نا آشنا و غیر متخصص با استفاده از سموم خطرناک کشاورزی سلامت افراد جامعه بخصوص کودکان ، میانسالان ، خانم های باردار ، بیماران تنفسی و قلبی را با خطر جدی روبرو می کند.آخرین اخبار سمپاشی

سمپاشی منازل، سمپاشی بدون بازگشت، سمپاشی تخصصی، سمپاشی ادارات

ریشه کنی موریانه در شهر یزد

با دریافت خبر مسرت بخش و افتخار آفرین ثبت جهانی بافت تاریخی ...

بیشتر بخوانید

خداحافظ ساس تختخوابی

گول تبلیغات شرکت سمپاشی یا اشخاصی که بدون مجوز وزارت ...

بیشتر بخوانید

سوسری و حساسیت تنفسی پوستی

خطر ناشی از وجود سوسری ها در منزل یا محل کار را جدی بگیرید

بیشتر بخوانید

پرسش و پاسخ سمپاشی

پرسش های خودمونی مشتریان و جواب روابط عمومی شرکت سمپاشی تضمینی آریا

بیشتر بخوانید

نکات مهم سمپاشی گیاهان

سم پاشی یکی از روش‌ها برای از بین بردن آفت‌ها و علف‌های هرز در کشاورزی می‌باشد.

بیشتر بخوانید

سمپاشی در شیراز

80 درصد سمپاشی های اداره ها ، سازمانها ، شرکت ها و منازل شیراز ، توسط شرکت سمپاشی تضمینی آریا انجام میگیرد.

بیشتر بخوانید

مقالات تخصصی سمپاشی-بهترین سمپاشی تهران

بهترین سمپاشی تهران با مجوز وزارت بهداشت

سوالات متداول و سفارش

سوالات متداول و سفارش پروژه
سموم ارگانیک ، آفت کش های سازگار با محیط زیستی می باشند. Biorganic Pesticides که حاوی مواد معدنی ، طبیعی و گیاهی بوده که برای انسان و سایر جانوران بی ضرر ، و باعث آلودگی محیط زیست نمی شوند
بسته به نوع آفت موجود در منزل یا محل کار، اگر سمپاشی علیه حشراتی مثل سوسک و پشه انجام شود نیاز به ترک محل نمی باشد، اما سمپاشی علیه ساس و مار و عقرب نیاز به ترک منزل و محل کار در حدود 24 تا 48 ساعت می باشد.
اولین اقدام تماس با شرکت سمپاشی تضمینی آریا به شماره 09120326369 و راهنمایی گرفتن جهت برطرف شدن مشکل است.
از آنجا که سمپاشی منازل و اماکن عمومی کاری تخصصی می باشد سمپاشی منزل یا محل کار خود را به شرکت سمپاشی دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت محول نمایید. سمپاشی تضمینی آریا دارای مجوز رسمی بهداشت برای انواع سمپاشی ها می باشد.
سموم مصرفی توسط شرکت تضمینی آریا هیچ گونه اثر سوئی برای انسان و محیط زیست نداشته و از نوع سموم ارگانیک آلمانی، آمریکائی و سوئیسی می باشد
شرکت سمپاشی تضمینی آریا ضمن استفاده از سموم بی خطر ، با ارائه ضمانت نامه کتبی سمپاشی محل مورد نظر را ضمانت می نماید.
جهت اطلاعات بیشتر در مورد ضمانتنامه کتبی و دیدن نمونه ضمانتنامه کتبی سمپاشی روی لینک زیر کلیک نمایید:
نمونه ضمانتنامه کتبی سمپاشی
ریشه کنی حشرات و ناقلین بیماری ها و طعمه گذاری مار و موش و تیرام پاشی کابل های برق و مخابرات درصنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع مواد غذایی با ضمانت 15 ساله و مشاوره رایگان زیست محیط
جهت دیدن نمونه کارهای سمپاشی کلیک کنید